UČENICI 3.a I 3.b U ŠKOLI U PRIRONI NA SLJEMENU

Autor: Danica Barbir, 29. 9. 2017.

Od 18.9. do 22.9. učenici  3.a i 3. b razreda, zajedno sa svojim učiteljicama, boravili su u Domu Crvenog križa na Sljemenu u školi u prirodi.

Na radionicama „Gorska služba spašavanja“, „Policajac“, „Sigurnost na vodi“, „Zaštita zdravlja“, „Poplave i potresi“ naučili su puno toga novoga i zanimljivoga.

Također su posjetili Rudnik Zrinski i Kapelicu Majke Božje Sljemenske“.

Toliko dobro da se ne mogu odlučiti

Bilo mi je zabavno kad smo išli do rudnika i kapelice. Večernji programi od prvog do zadnjeg su bili super. Predavanja su bila zabavna. Šetnje su bile zabavne. Hrana je bila jako fina. Učili smo zabavne stvari. U sobama je bilo super. Ne mogu se odlučiti što mi je bilo najbolje od toliko stvari. Stvari od šetnja do boravka u sobi. Bilo je zabavno od jutra do mraka. Punih 93 sata tamo je bilo zabavno. Ne mogu se odlučiti što mi je bilo najbolje.

Marin Šego, 3.a