UČENICI 3.a i 3.b RAZREDA NA SNIMANJU EMISIJE LUKA I PRIJATELJI (HRT2)

Autor: Danica Barbir, 13. 3. 2018.

U suradnji s Laboratorijem zabave, učenici 3.a (28. veljače) i 3.b razreda (12. ožujka)  sudjelovali su u snimanju emisije Luka i prijatelji na HRT 2 - edukacijska i zabavna emisija za djecu osnovnoškolske dobi.

„Jutros smo postali pravi avanturisti i bacili se u potragu za blagom kroz pakosnu prirodu s Lukom Bulićem i ekipom iz OŠ Trnjanska. Zajednički smo prošli kroz Amazoniju i sve njene ljigave prepreke i pakosti, ali smo blago uspjeli pronaći!

Za one koji žele znati više, "Pakosna priroda" tematski je roćkas kao dio naše trilogije "Užasi znanosti" u kojem saznajemo kako stvari funkcioniraju u prirodi i zašto njezina pakost pokreće svijet, štiti planetu i koristi našem svakodnevnom životu!“

„Srce nam je stalo, krv se sledila, živci paralizirali... Užasi znanosti haraju Laboratorijem zabave, a s Lukom Bulićem i poznatom ekipom iz OŠ Trnjanska snimili smo pravi ljigavi dokumentarac!“

Emisije će biti emitirane na HRT 2 25. 3. i 8. 4.

Više o Laboratoriju zabave pročitajte na https://www.laboratorijzabave.hr/