UČENICI 4. RAZREDA U ŠKOLI U PRIRODI - NOVI VINODOLSKI

Autor: Danica Barbir, 18. 10. 2021.

Dana 28.9. učenici 4. razreda otišli su u Školu u prirodi u Novi Vinodolski gdje su proveli četiri dana.

Svaki dan započinjali su jutarnjom tjelovježbom, a svaku večer uživali uz večernji program od predstavljanja svoje škole do plesa i igara bez granica. Kuharice su nam pripremale ukusne obroke. Dani su im bili ispunjeni učenjem, radionicama (arboretum i meteorologija)i  izletima.  Posjetili smo kulu Nehaj u Senju, vozili se vlakićem po Novom Vinodolskom.  Posjetili smo Narodni muzej u Novom Vinodolskom te se provozili brodom do Vrbnika na otoku Krku. Tamo smo razgledavali staru jezgru grada, obišli mnoge znamenitosti i prošli kroz najužu ulicu. Nakon upoznavanja dijela primorskog zavičaja te njegovih znamenitosti vratili smo se u Zagreb sa željom ponovnog odlaska.

(TEKST I FOTOGRAFIJE: učiteljica Luci Plenković Omerso)